REPREZENTACE WUSHU 2020

  • reprezentantovi v níže uvedeném seznamu širší reprezentace nevzniká automaticky nárok účastnit se reprezentačních výjezdu na ME, MS, či obdobné vrcholové soutěže
  • pro reprezentanty je povinná účast na reprezentačních soustředění dané disciplíny pořádaným reprezentačním trenérem (uvedené v kalendáři soutěží a akcí)
  • řádně se seznámit s aktuálním antidopingovým programem a zakázaným látkami a vyvarovat se i potravin či doplňků, které tyto látky obsahují (respektovat vlastního trenéra i reprezentačního trenéra, který o dopingu řádně reprezentanty proškolí na reprezentačním soustředění)
  • dodržovat povinnosti uvedené v reprezentační smlouvě

Reprezentace 2020

Mládež do 14 let

Taolu      Korenc Karel  – Kirichenko, Andrey WKS Praha
Taolu      Streďanská Veronika – Vičarová Helena, Wushu Kuřim
Taolu     Káčerová Šárka – Vičarová Helena, Wushu Kuřim
Taolu     Pražáková Karolína  – Rohel Martin, Wushu Brno
Taolu     Kučová Emma –  Veselý Tomáš, Wushu Zvole
Taolu     Světlíková Emma –  Pospíšilová Soňa, Wushu Olomouc
Taolu     Bratič Lana –  Pospíšilová Soňa, Wushu Olomouc

 

Junioři do 17 let

Taolu      Světlík Adam –  Pospíšilová Soňa, Wushu Olomouc
Taolu      Pospíšilová Vendula –  Pospíšilová Soňa,  Wushu Olomouc
Taolu      Vondrášek Jiří –  Vondrášek Jiří, ČASW Praha
Taolu      Knébl Matěj –  Veselý Tomáš ,Wushu Zvole
Sanda     Hoffman Jan – Tobola Zdeňek, Asia Gym R. p/R
Taolu      Procházka Max –  Holáň Jiří, Hung Gar kung fu škola Brno
Taolu      Kajzrová Anna –  Fraibiš Stanislav, HHHJQ Mělník
Sanda     Roubíček Filip –  Jarkas Mario,  TCB Gym Slaný
Sanda     Rédl Maxim –  Jarkas Mario,  KA Praha P.L

Taolu      Kačer David –  Vičarová Helena, Wushu Kuřim

 

Dospělí nad 18 let

Taolu      Blahová Anna – Rohel Martin, Wushu Brno
Sanda     Liszoková Věra –  Jarkas Mario, TCB Gym Slaný
Sanda     Kladivová Pavla –  Jarkas Mario, TCB Gym Slaný
Sanda     Kotrčová Anna – Jarkas Mario,  TCB Gym Slaný
Taolu      Král Karel –  Fraibiš Stanislav,  HHHJQ Mělník
Taolu      Miřatský Jakub –  Fraibiš Stanislav, HHHJQ Mělník
Taolu      Mužný Vojtěch –  Vondrášek Jiří, CASW Praha
Taolu      Partiková Veronika –  Cun Man Wong,  Oheň a Voda
Taolu      Káninský Kamil –  Lorenzová Petra KF škola, Praha
Taolu      Kekrt Jaroslav –  Fraibiš Stanislav, HHHJQ Mělník
Taolu      Hauska Jiří  – Tang Tung Wing KF Yulong
Taiji        Potyšová Sandra –  Rychnovský Jitka, Taichi Praha
Taiji        Hausková Jana –  Hauska Jiří, KF Yulong
Taiji        Slabá Martina – Slabá Martina, Oheň a Voda
Taiji        Horváth Darius  –  Rychnovská Jitka Taichi Praha
Sanda      Godža Miroslav –  Tobola Zdeněk Asia Gym R.p/R
Taiji         Neckářová Petra – Rychnovská Jitka Taichi Praha