KALENDÁŘ SOUTĚŽÍ A DALŠÍCH VYBRANÝCH AKCÍ ČESKÉ FEDERACE WUSHU PRO ROK 2020

měsíc akce místo datum disciplíny pořadatel
LEDEN Reprezentační soustředění sportovní taolu Louny 17.1.-19.1. Sportovní taolu RT J. Vondrášek, K. Benda
ÚNOR Moscow wushu star Rusko, Moskva 24.2 – 29.2. Sportovní taolu, tradiční taolu, taiji, sanda, tuishou Ruská federace wushu
6. Moravský pohár Brno Brno 29.2. Sportovní taolu, tradiční taolu, taiji Yulong akademie Brno – J. Hauska
Seminář Sanda, Qinda Svoboda nad Úpou 28.2. – 1.3. Sanda, Qinda TCB Gym Slaný – RT M. Jarkas
BŘEZEN Reprezentační soustředění Taiji Brno 8.3. Taiji RT M. Rohel
Školení rozhodčích Taolu Praha 29.3. Sportovní taolu, tradiční taolu, taiji Hl. rozhodčí T. Veselý
DUBEN Školení rozhodčích Sanda, Qinda Praha 4.4. Sanda, Qinda Hl. rozhodčí V. Šanda
Reprezentační soustředění tradičního taolu Brno 4.4. Tradiční taolu RT J. Hauska
Reprezentační soustředění Taiji Brno 5.4. Taiji RT M. Rohel
Reprezentační soustředění Sanda, Qinda Slaný 19.4. Slaný RT M. Jarkas
2. WKS Czech open Louny 25.4. – 26.4. Louny WKS Louny, WKS Praha
4. Mistrovství Evropy Taiji Rusko, Moskva 22.4. – 28.4. Taiji EWUF
18. Mistrovství Evropy wushu Rusko, Moskva 27.4. – 4.5. Sportovní taolu, Sanda EWUF
KVĚTEN Reprezentační soustředění sportovní taolu Louny 8.5. – 10.5. Sportovní taolu RT J. Vondrášek, K. Benda
Mistrovství Slovenska ve wushu Bratislava 16.5. Sportovní taolu, tradiční taolu, taiji, sanda SAČW
ČERVEN Fights Brno Brno 6.6. Sanda, Kickbox, Kyokushinkai, Grappling Fightclub Brno – L. Wolf
Wushu kemp Zbraslavice 12.6. – 14.6. Sportovní taolu, tradiční taolu, taiji, sanda, qinda Wushu Zvole – T. Veselý
23. Juniorská liga wushu Zbraslavice 14.6. Sportovní taolu, tradiční taolu Wushu Zvole – T. Veselý
I. Fight night Slaný Slaný 13.6. Sanda, kickbox, MMA, Thaibox, K1 TCB Gym Slaný – M. Jarkas
ČERVENEC
SRPEN
ZÁŘÍ 3. Mezinárodní festival Taiji Praha 19.9. Taiji Tai-chi Praha – J. Rychnovská
Reprezentační soustředění Taiji Brno 20.9. Taiji RT M. Rohel
ŘÍJEN 24. Juniorská liga wushu Kuřim 3.10. Sportovní taolu, tradiční taolu Wushu Kuřim – H. Vičarová
Reprezentační soustředění sportovní taolu Louny 9.10. – 11.10. Sportovní taolu RT J. Vondrášek, K. Benda
Reprezentační soustředění tradičního taolu Brno 10.10. Tradiční taolu RT J. Hauska
Reprezentační soustředění Sanda, Qinda Slaný 25.10. Sanda, Qinda RT M. Jarkas
6. TCB Fight night Slaný 31.10. Galavečer – Sanda, kickbox, MMA, Thaibox, K1 TCB Gym Slaný – M. Jarkas
LISTOPAD 7. Mistrovství ČR ve wushu Louny 28.11. Sportovní taolu, tradiční taolu, taiji, sanda, qinda WKS Louny, WKS Praha
PROSINEC