Kalendář akcí

KALENDÁŘ SOUTĚŽÍ A DALŠÍCH VYBRANÝCH AKCÍ ČESKÉ FEDERACE WUSHU PRO ROK 2019
měsíc akce místo datum discilíny pořadatel
LEDEN
ÚNOR reprezentační soustředění Taiji Brno 9.2. Taiji RT Martin Rohel
Moscow wushu stars 2019 Moskva, Rusko 22.2. – 27.2. Tradiční a moderní taolu, Sanda, Qingda Rusko + Ewuf
BŘEZEN seminář Sanda Svoboda nad Úpou 1.3 – 3.3. Sanda, Qingda RT Mario Jarkas
reprezentační soustředění tradiční taolu Brno 9.3. tradiční taolu RT Jiří Hauska
Wushu Swiss open 2019 Švýcarsko 24.3. Tradiční a moderní taolu, Sanda, Qingda, Taiji Swiss wushu federation
6. Národní pohár Moravy 2019 – open Brno 30.3. moderní a tradiční taolu, Taiji, Sanda, Qingda Kungfu akademie Yulong
DUBEN reprezentační soustředění tradiční taolu Brno 6.4. tradiční taolu RT Jiří Hauska
reprezentační soustředění Taiji Brno 7.4. Taiji RT Martin Rohel
reprezentační soustředění Sanda Slaný 14.4. Sanda, Qingda RT Mario Jarkas
Open Dutch wushu Championchips 2019 Holansko 20.4. Tradiční a moderní taolu Hoyer Wushu
The 3th European Wing Chun Championships Moskva, Rusko 22.4. – 27.4. Yongchunquan EWUF
The 5th European Traditional Championships Moskva, Rusko 24.4. – 2.5. Tradiční taolu, Qingda, Taiji EWUF
reprezentační soustředění sportovního taolu Praha 27.4. – 28.4. moderní  taolu RT Jiří Vondrášek
KVĚTEN Mistrovství Slovenské republiky ve wushu Bratislava, Slovensko 4.5. Tradiční a moderní taolu, Sanda, Qingda, Taiji Slovenská asociace čínského wushu
1. WKS Czech wushu open Louny 25.5. – 26.5. Tradiční a moderní taolu, Sanda, Qingda, Taiji WKS Louny, WKS Praha, TCB Slaný
ČERVEN reprezentační soustředění tradiční taolu Brno 1.6. tradiční taolu RT Jiří Hauska
International Chinese Traditional Martial Arts Competition Německo 1.6. taolu, taiji NTD Martial Arts
reprezentační soustředění Sanda Slaný 2.6. Sanda, Qingda RT Mario Jarkas
3. Wushu kemp Zbraslavice Sp. areál Zbraslavice KH 7.6. – 9.6. všechny disciplíny wushu Wushu Zvole
školení rozhodčích tradičního a moderního taolu Sp. areál Zbraslavice KH 7.6 – 8.6. tradiční a moderní taolu Hl. rozhodčí Tomáš Veselý
21. Juniorská liga wushu Sp. areál Zbraslavice KH 9.6. tradiční a moderní taolu Wushu Zvole
The 8th World Kungfu Championships Čína, Emeishan 14.6. – 18.6. tradiční taolu, qingda IWUF
reprezentační soustředění sportovního taolu Praha 21.6. – 23.6. moderní taolu RT Jiří Vondrášek
ČERVENEC Germany Wushu Stars Int. Tournament Tubingen, Německo 19.7 – 22.7. taolu, taiji Zhuo Shi Wushu Akademie
SRPEN
ZÁŘÍ
ŘÍJEN reprezentační soustředění tradiční taolu Brno 5.10. tradiční taolu RT Jiří Hauska
reprezentační soustředění Sanda Slaný 6.10. Sanda, Qingda RT Mario Jarkas
2. Mezinárodní Taiji festival Praha 12.10. Taiji Taichi Praha + Yulong A. Brno
The 15th World Wushu Championships Shanghai, Čína 19.- 23.10. moderní wushu, sanda IWUF
V. TCB Fight night Slaný 26.10. galavečer kickbox, thaibox, MMA, sanda TCB Gym
LISTOPAD 22. Juniorská Liga wushu Brno 9.11. tradiční a moderní taolu Hung Gar kung fu škola Brno
6. Mistrovství České republiky ve wushu Louny 30.11. taolu moderní a tradiční, taiji, sanda, qinda WKS Louny, WKS Praha
PROSINEC