I. Czech Sanda Championship

Rádi bychom vás jménem České federace wushu pozvali na poslední naší soutěž pořádanou v tomto roce a to na I. Czech Sanda Championship 2021 (sanda, qinda), která se koná dne 18.12. 2021 v Praze, ve sportovní hale TJ Pankrác. Pořadatel soutěže je TCB Gym Slaný, pod vedením Mario Jarkase.

Registrace na soutěž je již otevřená. https://czechwushu.cz/registrace/login

Věříme, že i přes ne úplně příznivé podmínky v souvislosti s Covid 19 a vládních opatřeních, se nám podaří soutěž zrealizovat. Podmínky vládních opatření k pořádání sportovních akcí budeme sledovat a včas vás informovat. Budeme se těšit na vaší účast.

Propozice ZDE

Dne 18.12.2021 se v Pražské sportovní hale TJ Pankrác konal 1.Czech Sanda championship. Pořadatelem bylo TCB Gym Slaný pod vedením pana M. Jarkase, hlavním rozhodčím pan V. Šanda.

Akce se konala s podporou a pod záštitou České federace wushu. Celodenní soutěž v sanda byla zakončena krásným galavečerem, který naplňovali vybrané finálové zápasy 👍. Fotografie pořízeny Czechfighters.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=451395313226794&id=100050689860357

Všem závodníkům gratulujeme za vynikající nasazení, bojovnost, fair play, která celý den zápasy doprovázela. Přejeme všem krásné svátky a na viděnou na soutěžích v příštím roce.

Autor Z.Linhartová