27. Juniorská liga ve wushu Zbraslavice

Wushu Zvole ve spolupráci a podporou České federace wushu pořádají již v pořadí 27. Juniorskou ligu ve wushu, která se bude konat 11.6. 2022 ve sportovním areálu Zbraslavice. Registrace do 3.6. 2022.

Propozice ZDE

Wushu Zvole ve spolupráci a s podporou České federace wushu pořádalo dne 11.06.2022 ve Zbraslavicích u Kutné Hory tradiční 27. Juniorskou ligu ve wushu s disciplínami tradiční a sportovní taolu. Organizaci soutěže měl na starost Tomáš Veselý, hlavním rozhodčím byl Jaroslav Kekrt. Juniorské ligy tradičně nabízí prostor nejmladším nebo méně zkušeným závodníkům do 18 let nabírat zkušenosti, porovnat své dovednosti v přátelském soutěžním prostředí.

Celkové výsledky zde: https://czechwushu.cz/?page_id=15&lang=cs

Mimo této soutěže se o víkendu konal v rekreačním areálu ve Zbraslavicích společný kemp SCM pro taolu pro tým z Moravy i Čech. SCM (Sportovní centrum mládeže) se věnuje sportovní přípravě výběru sportovců zařazených do těchto SCM dle jejich průběžných sportovních výsledků a má za úkol cíleně zvyšovat dovednosti sportovců v taolu, zlepšení jejich fyzické kondice a přípravu budoucích nadějných reprezentantů ČR v taolu. Za organizaci obou akcí patří poděkování Tomáši Veselému a celému realizačnímu teamu.

Autor Zuzana Linhartová.