6. Mezinárodní Festival v Taiji

Srdečně vás zveme, na již Šestý Mezinárodní Festival v Taiji, který se bude konat 11.6.2023. Soutěž pořádá škola Taichi – Praha ve spolupráci s Českou federací wushu. Škola Taichi – Praha se věnuje tradičnímu taijiquan podle Mistra Zhu Xiang Qian a jeho otce Velmistra Zhu Tiancai.

Soutěž je určena pro všechny školy a skupiny cvičící různé styly taiji podle různých trenérů a mistrů! Festival/soutěže proběhne na venkovních hřištích (v případě špatného počasí v prostorách Sokola) s rozhodčími. Předběžnou registraci je nutné provést do 14. května 2023, zasláním vyplněné Tabulky účastníků a jejich kategorií na e-mailovou adresu: taijifestival.praha@email.cz.

Finální přihlášku je pak nutné odeslat do 28.května 2023

Festival je určen pro každého, kdo rád cvičí a chce se o své dovednosti s ostatními podělit. Hodnocení probíhá formou festivalového bodování procenty. Máme připravené i kategorie pro začínající a méně pokročilé cvičence, kteří si chtějí festival vyzkoušet. Jde o setkávání se lidí, co mají k taiji quan blízko a rádi si rozšíří své obzory. U příspěvku najdete propozice a tabulku pro přihlášení. Pokud jste jednotlivec, stačí poslat přihlášku v mailu. Za školy a skupiny je lepší vyplnit připravenou tabulku. V případě dotazů, prosím neváhejte a napište na: jitkaneumannova@email.cz, taijifestival.praha@email.cz

Propozice ZDE: http://czechwushu.cz/wp-content/uploads/2023/05/PROPOZICE-2023.pdf

Výsledky ZDE: VÝSLEDKY | Festival Of Taiji (jitkarychnovska.wixsite.com)

Foto ze soutěže ZDE: TAICHI soutěž, červen 2023, Zbraslav – Dušan Štraus – album na Rajčeti (idnes.cz)

——————————————————————————————————–

The 6th International Festival of Taiji

Dear friends, we cordially invite you to the Sixth International Festival of Taiji, which takes place in Prague, Czech Republic, on June 11th, 2023. The festival is organized by the Taichi Praha in cooperation with the Czech Wushu Federation. Taichi Praha is dedicated to traditional taijiquan according to Master Zhu Xiang Qian and his father Grandmaster Zhu Tiancai. The festival is open to all schools and groups practicing different taiji styles according to different coaches and masters!The festival will take place on an outdoor playground (in case of bad weather it will be held inside the premises).

Preliminary registration must be completed by May 14th, 2023, by sending the completed attached Table of Attendees and their categories to the e-mail address: taijifestival.praha@email.cz.

The final application must then be submitted by May 28th, 2023.

The competition date is June 11th, 2023.The festival is intended for everyone who likes to practice taiji and wants to share their skills with others. The evaluation takes place in the form of a festival scoring (percentage). We have also prepared categories for beginners and less advanced exercisers who want to try out the festival. It’s about meeting people who are close to taijiquan and like to broaden their horizons. In case of questions, please do not hesitate and write to: jitkaneumannova@email.cz and/or to taijifestival.praha@email.cz

Competition proposal HERE: http://czechwushu.cz/wp-content/uploads/2023/05/PROPOZICE-AJ-2023.pdf