REPREZENTACE WUSHU

  • reprezentantovi v níže uvedeném seznamu širší reprezentace nevzniká automaticky nárok účastnit se reprezentačních výjezdu na ME, MS, či obdobné vrcholové soutěže
  • pro reprezentanty je povinná účast na reprezentačních soustředění dané disciplíny, pořádaným reprezentačním trenérem (uvedené v kalendáři soutěží a akcí)
  • každý reprezentant se musí seznámit s aktuálním antidopingovým programem a zakázaným látkami a vyvarovat se i potravin či doplňků, které tyto látky obsahují (respektovat vlastního trenéra i reprezentačního trenéra, který o dopingu řádně a pravidelně reprezentanty proškolí na reprezentačním soustředění)
  • reprezentant je povinen plnit jednotlivé body uvedené v reprezentační smlouvě

Reprezentační trenéři ČFW:

Sportovní taolu: Karel Benda

Tradiční taolu: Jiří Hauska

Taiji: Martin Rohel

Sanda: Mario Jarkas

Reprezentace 2021

Mládež do 14 let

  • Taolu Ema Kučová 2008 WUSHU Zvole Tomáš Veselý
  • Taolu Anna Mašková 2006 WUSHU Zvole Tomáš Veselý
  • Taolu Radim Weisser 2009 Wushu Olomouc Soňa Pospíšilová
  • Taolu Vendula Procházková 2009 Wushu Olomouc Soňa Pospíšilová
  • Taolu Karel Korenc 2006 WKS Louny Andrey Kirichenko
  • Sanda Ondra Marousek TCB GYM Mario Jarkas
  • Sanda Eliška Glaserová TCB GYM Mario Jarkas

Junioři do 17 let

  • Taolu Jiří Vondrášek 2003 ČASW Karel Benda
  • Taolu Matěj Knébl 2004 WUSHU Zvole Tomáš Veselý
  • Taolu Lana Bratić 2005 Wushu Olomouc Soňa Pospíšilová
  • Taolu David Káčer 2003 Kung fu Akademie Yulong Jiří Hauska
  • Taolu Anna Kajzrová 2003 Hong He Hong Jia Quan Stanislav Fraibiš
  • Sanda Tomáš Holeček 2004 TCB GYM Mario Jarkas
  • Sanda, Qinda Jan Hofman 2003 Asia GYM Zdeněk Tobola
  • Sanda, Adam Daniš Asia Gym Zdeněk Tobola
  • Taolu Tomáš Barteček 2004  Hung Gar kung fu škola Brno Jiří Holáň

Dospělí nad 18 let

  • Taolu Vojtěch Mužný 1992 ČASW Karel Benda
  • Taolu Lukáš Boček 1998 WUSHU Zvole Tomáš Veselý
  • Taolu Anna Blahová 2001 Wushu akademie Martin Rohel
  • Taolu Adam Světlík 2002 Wushu Olomouc Soňa Pospíšilová
  • Taolu Tomáš Veselý 1984 Wushu Zvole Wushu School Zhai Hua
  • Taolu Jakub Miřatský 2000 Hong He Hong Jia Quan Stanislav Fraibiš
  • Taolu Karel Král 2000 Hong He Hong Jia Quan Stanislav Fraibiš
  • Taolu a Taiji Jiří Hauska 1978 Kung fu Akademie Yulong Tang Tung Wing,Derek Frearson
  • Taolu Michal Roučka 1991 Wushu Pelhřimov Martin Dvořák
  • Taolu a Sanda Kamil Káninský 1995 Kung fu škola PL, Petra Lorenzová, TCB GYM M. Jarkas
  • Sanda, Qinda Mirek Godža 2000 Asia GYM Zdeněk Tobola
  • Sanda Anna Kotrčová 1995 TCB GYM Mario Jarkas
  • Sanda Maxim Rédl 2002 Kung-fu PL Petra Lorenzová
  • Sanda, Qinda Filip Roubíček 2002 TCB GYM Mario Jarkas
  • Sanda Tomáš Exner 1991 TCB GYM Mario Jarkas
  • Sanda Tereza Dvořáková 1997 Hakim GYM Pavel Majer
  • Sanda, Kamil Káninský Kung fu škola P.Lorenzové a TCB GYM
  • Taiji Jana Hausková 1990 Kungfu akademie Yulong Jiří Hauska
  • Taiji Petra Neckářová 1986 Tai-chi Praha Jitka Rychnovská
  • Taiji Dariusz Horváth 1987 Tai-chi Praha Jitka Rychnovská
  • Taolu Jaroslav Kekrt 1996 Hong He Hong Jia Quan Stanislav Fraibiš

——————————————————————————————————————–

Reprezentace 2020

Mládež do 14 let

Taolu      Korenc Karel  – Kirichenko, Andrey WKS Praha
Taolu      Streďanská Veronika – Vičarová Helena, Wushu Kuřim
Taolu     Káčerová Šárka – Vičarová Helena, Wushu Kuřim
Taolu     Pražáková Karolína  – Rohel Martin, Wushu Brno
Taolu     Kučová Emma –  Veselý Tomáš, Wushu Zvole
Taolu     Světlíková Emma –  Pospíšilová Soňa, Wushu Olomouc
Taolu     Bratič Lana –  Pospíšilová Soňa, Wushu Olomouc

Junioři do 17 let

Taolu      Světlík Adam –  Pospíšilová Soňa, Wushu Olomouc
Taolu      Pospíšilová Vendula –  Pospíšilová Soňa,  Wushu Olomouc
Taolu      Vondrášek Jiří –  Vondrášek Jiří, ČASW Praha
Taolu      Knébl Matěj –  Veselý Tomáš ,Wushu Zvole
Sanda     Hoffman Jan – Tobola Zdeňek, Asia Gym R. p/R
Taolu      Procházka Max –  Holáň Jiří, Hung Gar kung fu škola Brno
Taolu      Kajzrová Anna –  Fraibiš Stanislav, HHHJQ Mělník
Sanda     Roubíček Filip –  Jarkas Mario,  TCB Gym Slaný
Sanda     Rédl Maxim –  Jarkas Mario,  KA Praha P.L

Taolu      Kačer David –  Vičarová Helena, Wushu Kuřim

Dospělí nad 18 let

Taolu      Blahová Anna – Rohel Martin, Wushu Brno
Sanda     Liszoková Věra –  Jarkas Mario, TCB Gym Slaný
Sanda     Kladivová Pavla –  Jarkas Mario, TCB Gym Slaný
Sanda     Kotrčová Anna – Jarkas Mario,  TCB Gym Slaný
Taolu      Král Karel –  Fraibiš Stanislav,  HHHJQ Mělník
Taolu      Miřatský Jakub –  Fraibiš Stanislav, HHHJQ Mělník
Taolu      Mužný Vojtěch –  Vondrášek Jiří, CASW Praha
Taolu      Partiková Veronika –  Cun Man Wong,  Oheň a Voda
Taolu      Káninský Kamil –  Lorenzová Petra KF škola, Praha
Taolu      Kekrt Jaroslav –  Fraibiš Stanislav, HHHJQ Mělník
Taolu      Hauska Jiří  – Tang Tung Wing KF Yulong
Taiji        Potyšová Sandra –  Rychnovský Jitka, Taichi Praha
Taiji        Hausková Jana –  Hauska Jiří, KF Yulong
Taiji        Slabá Martina – Slabá Martina, Oheň a Voda
Taiji        Horváth Darius  –  Rychnovská Jitka Taichi Praha
Sanda      Godža Miroslav –  Tobola Zdeněk Asia Gym R.p/R
Taiji         Neckářová Petra – Rychnovská Jitka Taichi Praha