Rádi bychom vás pozvali na již v pořadí 30. Juniorskou ligu ve wushu,
Brno. Pořadatelem je nyní Wushu Akademie Brno, pod vedením Martina Rohela.

Bližší informace naleznete v propozicích soutěže ZDE: propozice 30 JLW

Budeme se těšit na vaší účast.

————————————————————————————

Report z 30. Juniorské ligy Wushu v Brně

V sobotu 21. října 2023 se v Brně v areálu Vinařská, konala již 30. Juniorská liga České federace wushu. Celou akci pořádala pod záštitou ČFW Brněnská škola Wushu Akademie Brno, kterou vede Martin Rohel.

Celkem se závodů zúčastnilo 69 závodníků ve věku od 8 let do 18 let z 11 škol převážně z České republiky. Přijeli i závodníci ze Slovenska a z Izraele. Byla to již druhá juniorská liga od začátku školního roku, a proto byl počet startů všech závodníků přes 160! To je dobrá vizitka, že děti mají o tento krásný sport zájem. Byly vidět sestavy tradičního i moderního Wushu, jak se zbraněmi, tak i beze zbraní. Děti soutěžili o medaile a poháry čestně, jak je to na našich soutěžích běžné. Celá akce proběhla hladce a v dobrém duchu.

Tímto děkujeme všem závodníkům, vedoucím wushu škol a příznivcům, kteří na tuto akci přišli.