29. Juniorská liga ve wushu Brandýs n/L

Dovolujeme si vás pozvat na již v pořadí 29. Juniorskou ligu ve wushu, která se bude konat v neděli 24.9. 2023 v Brandýse nad Labem. Pořadatelem soutěže je Hong Bao wushu pod vedením Vladimíra Šandy. Soutěž bude zahrnovat jak disciplíny v tradičním a sportovním taolu, tak i čínský kickbox Qinda (light kontakt). Těšíme se na vaší účast a všichni jste srdečně zváni.

PROPOZICE ZDE: 29. Juniorská liga ve wushu

——————————————-

V neděli 24.9.2023 se v Brandýse nad Labem konala Juniorská liga wushu 2023. Netradičně se na této soutěži objevily i zápasy qinda pro děti a juniory. Soutěž pořádal místní klub Hong Bao wushu pod záštitou České federace wushu.

Soutěžící se představili v téměř 140 startech na sestavy taolu a 25 startech na zápasech qinda. Kromě tradičních klubů z řad České federace wushu se akce zúčastnily i místní kluby bojových umění, zabývající se sebeobranou a kickboxem, což pro Českou federaci wushu znamená úspěšnou propagaci čínských bojových umění i mimo prostředí wushu.

Soutěž otevřela podzimní soutěžní sezónu a nutno konstatovat, že po prázdninové pauze přišli všichni náležitě připravení, čemuž odpovídaly kvalitní výkony v sestavách i v zápasech.

Tímto děkuji Stanislavu Fraibišovi a celé České federaci wushu, všem rozhodčím a pomocníkům za jejich nasazení při realizaci soutěže, Městu Brandýs nad Labem-Stará Boleslav a sponzorům firmě CAFY P.T. a Petře Tarabové, Kardiologii a MUDr. Jiřímu Krupičkovi, Ph.D. a prodejně Barva-laky na Zápské Jaroslav Jandovský za podporu této skvělé sportovní akce a gratuluji výhercům a všem soutěžícím za jejich úžasné výkony.

Těšíme se na další akci. Autor Vladimír Šanda